Navigace

Obsah

MASOPUST 2023

Typ: náš tip | ostatní
Pozvánka_Masopust2023 19. února 2023 od 13 hodin u hasičské zbrojnice ve Zbůchu

Text převzat od hlavního pořadatele imPerfect:"
"Masopust, masopust, jen mě holka nevopusť!" Tahle a spousta dalších písniček vás letos čeká na našem Masopustu ve Zbůchu v podání kapely B Band.
🫅Přijďte si užít tradiční masopust v novém kabátě. Akce začíná ve 13 hodin u hasičské zbrojnice, kde pro vás bude připraven stánek s občerstvením (zabijačkové hody, sladkosti, pivo a další), vaše děti nebo i vy si budete moct doladit kostým (nechat pomalovat obličej nebo vyrobit masku).
🫅Průvod pak vychází ve 14:00 a my se těšíme, že se k nám hojně přidáte. Podrobnou mapku, kudy průvod půjde a jaké vás čekají zastávky brzy zveřejníme. Chcete se i vy stát naší zastávkou? Pak neváhejte, pište, volejte a my se u vás s celým průvodem zastavíme.
🫅 Průvod dojde zpět k hasičské zbrojnici, kde se budete moct občerstvit, poslechnout si kapelu, zatancovat si, koupit nějakou dobrotu...
BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT.... "


Vytvořeno: 30. 1. 2023
Poslední aktualizace: 30. 1. 2023 20:37
Autor: Ing. Josef Šlauf