Navigace

Obsah

MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ COVID-19

Typ: ostatní
COVID-19 Vážení spoluobčané,
chápu, že díky neustálé mediální propagaci ohledně pandemie onemocnění COVID-19 a nastalých opatřeních v ČR již máte všech těchto informací dostatek. Nicméně chtěl bych Vás touto cestou informovat o několika preventivních opatřeních v naší obci, respektive sboru. S okamžitou platností se ruší veškeré zájmové kroužky mladých hasičů (tyto jsou již pozastaveny od začátku nouzového stavu) až do odvolání a zakazuje se vstup osob do hasičské zbrojnice s výjimkou členů zařazených v jednotce požární ochrany obce. Tato opatření jsme nuceni činit z důvodu minimalizace šance infikování členů jednotky a zachování zajištění požární ochrany v obci. Závěrem připomínám, že veškerá tato opatření jsou čistě preventivní a není důvod k jakékoli panice.

Ing. Josef Šlauf - starosta sboru

Vytvořeno: 17. 3. 2020
Poslední aktualizace: 17. 3. 2020 10:46
Autor: Ing. Josef Šlauf